VİDEOEKSTANSOMETRE

  • Ürün Kodu :
  • Piyasa Fiyatı

TELEFONDA SİPARİŞ VER

+90 312 395 66 13

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ölçüm Hassasiyeti min. +/-%1 olmaktadır.

Yazılım üzerinde oluşturulacak sanal problar, numune üzerinde ölçülü işaretlemeye gerek kalmaksızın, numune üzerinden deformasyonları ölçebilir yapıda olmaktadır.

Video ekstensometre en az 5 MP(Megapiksel) çözünürlüğe sahip bir kamera ve güçlendirilmiş en az 400 mm uzunluğa sahip LED aydınlatmaya sahip bütünleşik bir sistem olmaktadır. (LED ve Kamera sistemi birbirinden bağımsız iki farklı ürün şeklinde olmayıp tek bir bütünleşik ürün olarak sağlanmaktadır.)

Video ekstensometrede bulunan LED aydınlatma sistemi bilgisayar programı üzerinden açılıp kapanır yapıda olmaktadır ve test başlangıcında otomatik olarak açılma özelliği ile birlikte test öncesinde yazılım üzerinden isteğe bağlı açılıp kapanma özelliğine sahip olmaktadır.

Video ekstensometrenin gelişmiş algoritması sayesinde, kullanıcı tanımlı herhangi bir fiziksel işaretleme olmaksızın, oluşturulan sanal probun taradığı alan içerisinde bir Lo tanımlanması kaydıyla, yazılım otomatik olarak numunenin koptuğu bölgeyi algılamaktadır ve bu uzama miktarına göre boy değişimini vermektedir.

Cihaza ait yazılım kullanıldığında aynı ekran üzerinde Video ekstensometrenin görüntüsü ile uzama miktarı ve % si görülebilmektedir.

Gövde üzerine sabitlenebilir özellikte ve/veya cihazın ölçme alanına hakim uygun bir yerde ve bir aparatla sabitlenebilir olmaktadır.

Video ekstansometre ve bilgisayar yazılımı cihazla birlikte verilmektedir. Ve bu yazılımlar süresiz kullanıma uygun lisanlar ile birlikte verilmektedir.

Cihaz ve video ekstensometre ölçüm sistemi senkronizasyon sorunu yaşanmaması adına aynı marka olmaktadır.

Cihaza ait bakım ve kullanma talimatları (Türkçe ve/veya İngilizce), imalatçı ISO 9001 Kalite Güvence sertifikası, CE uygunluk sertifikası ile Kalibrasyon sertifikaları cihaz beraberinde verilmektedir.

Cihazın kullanımında, bakım ve onarımında ihtiyaç duyulacak tüm alet ve edevat cihazla birlikte verilmektedir.

Kurulum sonrasında kullanıcı personele eğitim sertifikaları verilmektedir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları