Renk Tayin Cihazı Lovibond PFX-i 195

  • Ürün Kodu :
  • Piyasa Fiyatı

TELEFONDA SİPARİŞ VER

+90 312 395 66 13

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

RCMSi teknolojisi (internet üzerinden Uzaktan Kalibrasyon ve Bakım Servisi): spektrofotometrik kolorimetreleri ve PFX i serisi sıvı renk kontrolü eşsiz bir konsept tanıttı.
Kullanıcılar ile uzaktan kalibrasyon ve bakım için yeteneği yararlanabilir internet ortadan standartlara uygun servis ve garanti ile ilişkili herhangi bir maliyet ve zaman gecikmeleri.
RCMSi videoyu izleyin yordamı olabilir veya daha fazla bilgi için aşağıdaki Ek Bilgiler görebilirsiniz ne kadar kolay olduğunu görmek için.
PFX i aralığı dahil olmak üzere belirli pazarlar için renk ölçekleri bir dizi ile birlikte, ancak Petrol, Bitkisel Yağlar, Eczacılık, Bira ve Bal, bunlarla sınırlı değildir. Kullanıcılar herhangi bir zamanda uzaktan ölçekleri yükseltebilirsiniz.
Her PFX i veri analizi için renk kontrol yazılımı (LAN & USB kablosu verilmiştir) ile birlikte verilir. Optik cam hücreler, sertifikalı kalibrasyon filtresi, yedek bir lamba ve kullanıcı talimatları dahildir.

Not: yağlar ve sıcaklığı +10 ° C ile malzemenin "Bulutlanma Noktası", PFX i -880, -950 ve -995 dizi üzerinde sabit bir sıcaklıkta muhafaza edilmelidir mumlar gibi malzemeler ile ilgili dikkate alınmalıdır . Bunlar ek bir kritik özelliği, isteğe bağlı entegre ısıtıcı ünitesi mevcuttur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları