Bulaşık Makinası LABCONCO Teklifi

Bulaşık Makinası LABCONCO

  • Ürün Kodu :
  • Piyasa Fiyatı

TELEFONDA SİPARİŞ VER

+90 312 395 66 13

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Bulaşık makinası el yıkamadan daha ekonomik, SteamScrubber® genel amaçlı laboratuvar malzemeleri temizlemek için tasarlanmıştır. Ulaşması zor yerlere nüfuz eder ve kurutulmuş ve yanmış kirleri kaldırır güçlü bir buhar kapasitesine sahiptir.

Bulaşık makinası Tank ve yıkama kolları Tip 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Fiberglas battaniye ve alüminyum destekli akustik malzeme ısı tutma ve düşük gürültü seviyesi için çift yalıtımı sağlar. Merkezi bir su dağıtım kulesi olmaması büyük cam kapasitesi sağlar. Bardak tutan raflar, kültür tüpleri ve diğer özel cam malzemeler için ek rafları mevcuttur.

Bulaşık makinası Yıkama ve çapraz bulaşma olasılığını azaltmak için ayrı drenaj pompaları. Kurutma 99 dakikaya kadar çalışır ve 37,7 ile 70 °C (100-158 °C) sağlamak üzere programlanabilir ayrılmaz bir basınçlı hava sistem ile gerçekleştirilir. LCD ile Mikroişlemci kontrolü yıkama ve kurutma süreleri ve durulama sayısını değiştirerek özel gereksinimler için değiştirilebilir fabrika ayarlı programları vardır.

Bulaşık makinası Tüm 115V modeller yedi programa sahiptir: Sadece, plastik, cam, cam + bilimsel, bilimsel + ve kurutma, sadece durulama. Yoğun, yoğun artı ve aşırı: Tüm 230V modeller üç ek programları var. İki ek programlar oluşturulur ve tekrar kullanım için saklanabilir. Döngüler birden fazla musluk veya su durulama ve ısıtmalı veya non-ısıtmalı kurutma saflaştırılmış içerir. 230V modellerde geliştirilmiş yıkama ve kurutma sonuçları 92.7 elde edilebilir ° C (199 °F).

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları