Beton Boru Kırma Presi

  • Ürün Kodu :
  • Piyasa Fiyatı

TELEFONDA SİPARİŞ VER

+90 312 395 66 13

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Genel Özellikler :

Bilgisayar kontrollü Full Otomatik Boru Test Presi; üst yükleme pistonu ile belirtilen çap arasındaki beton boruların tepe nokta basınç mukavemet testlerini gerçekleştirmektedir.

Beton Boru Presi hem otomatik hem de manuel olarak çalıştırılabilmektedir.

Beton Boru Test Presi

Yükleme gövdesi,

Hidrolik güç ünitesi ve

Dijital grafik ekranlı okuma sisteminden oluşmaktadır.


Beton Boru  Test Presi Yükleme Gövdesi

Boru Test Presi, blok gövdesi ile yüksek mekanik dayanıklılığa sahip ve sürekli kullanıma uygundur.

Pres, kapalı devre hidrolik pompası vasıtasıyla tek bir tuşa basarak deneye başlamakta (üst yükleme pistonu ile beton boru numunesi arasındaki boşluk hızla kapanmakta) ve beton boru numunesinin ön gerilmesi alındıktan sonra otomatik olarak kırma hızına geçmektedir.

Hidrolik Ünite ve Dijital Grafik Ekranlı Okuma Ünitesi

Sistem beton borunun kırılmasıyla eş zamanlı olarak tepe değerini (pik noktası) tutmakta ve pistona gelen hidrolik basıncı keserek, beton boru presini otomatik olarak boşaltmaktadır.

Presin hidrolik sistemindeki yağ basıncının 400 barın altında olması nedeni ile kullanılan tüm malzeme ve hidrolik sistemin ömrü uzundur.

Boru Presin dahili elektronik modüllerini kullanarak bilgisayar olmadan da presi kullanmak mümkündür. Kalibrasyon bilgisi presin elektronik kontrol modüllerinde saklı tutulduğundan dolayı bilgisayarın bozulması durumunda tekrar kalibrasyon yapılmasına gerek duyulmamaktadır.

Pres dijital olarak kalibre edilebilmektedir. Elektronik modüller okunaklı 20 mm genişliğinde 6 haneli LCD ekrana sahiptir. Pres üzerinde bilgiler kgf veya kN biriminde görülmekte ve RS 232 ara birimi ile bilgisayara aktarılmaktadır.

Yazılım
Beton Boru Presi bilgisayar kontrollü olup, numune özellikleri, kullanıcı bilgileri bilgisayara iletilmekte ve kayıt edilmektedir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları